Ferrari LaFerrari FXX-K Accu Kinderauto 12V + 2.4G RC
Nooit meer leverbaar
Productomschrijving
De Ferrari LaFerrari FXX-K Accu Kinderauto 12V + 2.4G RC is waanzinnig mooi. Wat direct opvalt aan deze elektrische speelgoedauto zijn de speciale vleugeldeuren en de afstandsbediening. Naast normale besturing kan hij namelijk ook volledig op afstand bestuurd worden via de 2.4G RC.
Hij wordt aangedreven door 2 krachtige motoren en rijdt daardoor ook over gras en onverharde ondergrond. Rijden doet de Ferrari accu auto op 3 snelheden (2,5 tot 5 km/u), links/rechts en voor- en achteruit, ook via de RC. Verder zorgt de soft start ervoor dat hij langzaam en zonder schok wegrijdt. Dus niet als een echte Ferrari!
Verder is de LaFerrari kinderauto uitgerust met stuurbekrachtiging (elektronisch), echt werkende voor- en achterlichten, vleugeldeuren die open kunnen, imitatie leren stoel, 3-puntsgordel, diverse muziekjes en een MP3-aansluiting met volumeknop.
Deze Ferrari LaFerrari FXX-K 12V is geschikt voor kinderen van 2-6 jaar. Bestel hem nu direct online
- 2.4G afstandsbediening + soft start functie
- echte vleugeldeuren
- rijdt op 3 snelheden (max 5 km/u)
- rijdt ook over gras en onverharde ondergrond
meer over de speelgoedauto ferrari laferrari fxx-k 12v + 2.4G afstandsbediening
Deze Ferrari LaFerrari FXX-K is geweldig speelgoed voor jong en oud. Want als uw zoon of dochter zelf nog niet kan rijden, dan kunt de accu kinderauto via de 2.4G afstandsbediening volledig besturen. Naast de regeling van snelheid kunt u hem ook een noodstop laten maken. En de elektronische stuurbekrachtiging zorgt ervoor dat uw zoon of dochter zonder kracht te hoeven zetten kan sturen.
De kunststof wielen zijn voorzien van een rubberen looprand. Dit zorgt voor goede grip en weinig herrie. En dankzij de stoel met leren bekleding en 3-puntsgordel zitten kinderen extra comfortabel en veilig.
Door het speciale soft start systeem trekt de Kinderauto LaFerrari FXX-K langzaam en zonder schok op. Dat is voor hele jonge kinderen een groot pluspunt.
PRODUCTSPECIFICATIES
- Specificaties
- Leeftijd
- 2 tot 6 jaar
- Soort
- 1-persoons
- Max. gewicht
- 40 kg
- Afmetingen
- 122 x 60 x 51 cm (l x b x h)
- Materiaal
- kunststof
- Merk
- China Toys
- Automerk
- Ferrari
- Technische eigenschappen
- Banden
- kunststof + rubber looprand
- Vering
- nee
- Deuren kunnen open
- ja
- Stoelbekleding
- ja (imitatie leer)
- Snelheid
- 2.5 tot 5 km/u met soft start (ook via RC kan er op 3 snelheden gereden worden)
- Versnelling
- voor- en achteruit
- Vermogen
- 12V (aangedreven door 2 motoren)
- Accu
- 12V 7Ah
- Veiligheid
- Afstand bestuurbaar
- ja (kind zelf laten rijden / op afstand besturen met RC)
- Rem
- automatische rem (bij gas los)
- Soft start
- ja (auto trekt langzaam en zonder schokken op)
- Soort afstandsbediening
- 2.4 Ghz (speciaal)
- Veiligheidsgordels
- ja (3-puntsgordel)
- Licht & geluid
- Geluid
- diverse geluiden + MP3-aansluiting + volumeknop
- Verlichting
- werkende voor- en achterlichten
- Overige info
- Garantie
- 12 maanden (6 maanden op de accu)
- Meegeleverd
- accu + acculader + afstandsbediening
- Montagetijd
- circa 30 minuten
U bent misschien ook geïnteresseerd in
Productcategorie
U vindt dit product terug in Uitverkocht en niet meer leverbaar
Video

Dus dit wordt hem?
